Slota Qest çeken adamı Cezalandırdığınızı söylediniz... Şu SS lere bakın

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

kefenmez35

Banned
8 Tem 2015
10
0
1
BAKIN 25 YAŞINDAYIM .. Serverinizi sevdik 7-8 arkadaş keyifli vakit geçirmek için oynuyoruz ... Yalnız ceza alması gereken bir adamın cezasını hemen kaldırırsanız böyle tavırlarına devam eder ve bizi bezdirir . Resmen illallah geldi EXP premizi almışız kasıyoruz emeğimizle akşam 12 den beri 3 kere quest çekti , geldi utanmadan parti istedi almazsanız quest çekerim diyor... Banı açtırdık diyor lütfen artık ilgilenin şununla yetkililerden rica ediyorum.. Resimleri inceleyin

Siz a.f.k olun bir görün diyor Pm de

Yeter bu adamı görürsek bir daha oyuna girmicez arkadaşım

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

kefenmez35

Banned
8 Tem 2015
10
0
1
Dün sabah görcektiniz diyor heryer darma dağın etmişler eğlenmişler... Insanların emeklerini çalarak Quest çekmek suç olmalı , caydırıcı bir cezası olmalı... Adam nasılda caymış vallahi hemen açtırmış banını

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Katılıyorum mahkemeye pişmanız diye konu açıp aynı gün böyle yapmaları çok daha ağır yaptırımlar uygulanmalı bu konuda gm arkadaşlara güveniyorum.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
AliMUTLU' Alıntı:
Katılıyorum mahkemeye pişmanız diye konu açıp aynı gün böyle yapmaları çok daha ağır yaptırımlar uygulanmalı bu konuda gm arkadaşlara güveniyorum.
Ve bence xpde bu durum çok büyük sıkıntı yaşatmakta genieye atak mobu seçebilcek bir özellik eklenmeli vev tabi genie tsde basabilmeli gm arkadaşlar bunu yapabilirse çok yararlı olcağını düşünüyorum.

omnisis

The Knight Online Player
7 Tem 2015
9
0
1
Kardeşim yaş önemliyse ben de 25 yaşındayım. Daha ortada quest çekme falan yok siz ceza diyorsunuz bir kişi küfür etmemek haricinde istediğini yazamaz mı! Küfür ettiğinde ap açık belli orada

marasleee

Juri Seviye 1
4 Haz 2015
44
0
6
genieye de ince ayarlar olmazda standart ayarlar vardir ama bu slot cekenleri belirleyip 1-2 hafta araliğinda ban atip yada attack ban atip cezalandirmalari gerektiğini düşünüyorum

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

kefenmez35

Banned
8 Tem 2015
10
0
1
omnisis' Alıntı:
Kardeşim yaş önemliyse ben de 25 yaşındayım. Daha ortada quest çekme falan yok siz ceza diyorsunuz bir kişi küfür etmemek haricinde istediğini yazamaz mı! Küfür ettiğinde ap açık belli orada
Ne zaman kardeş olduk ! Küfürü hakeden Dinler.. .Bizim memlekette Göte göt derler .. Sen adilik yaparsan adi bir dille uyarılmaya mahkumsun

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

kefenmez35

Banned
8 Tem 2015
10
0
1
Yanına Don Alıver Yeğenim Mapus Damlarında hayat zodur ... Hani kaşıyanı kaşırız demiştin ya , Mapusta tahta kurusu çoktur dikkat et kaşındırmasın ... Mapustan çıkıncada beni bul sana bi iş bakmak boynumun borcudur ...

Dilsad

The Knight Online Player
8 Tem 2015
2
0
1
TheKnightOnline Yönetim Ekibi Gayet Adil Bir Ceza Verecektir.. Inaniyoruz