Slota Troll Warrior Çeken Karaktersiz Nokta26

Alone

The Knight Online Player
13 Haz 2015
17
0
1
Inatla slota troll warrior çeken Nokta26 nın gerekli cezayı almasını istiyorum

Nokta26

The Knight Online Player
11 Tem 2015
3
0
1
Arkadaşım sen önce bi düzgün hitap etmeyi öğren benim karakterimi ölçmek tartmak sana kalmadı.

2. si battle priler daha seri vuruyor diye gelip istediğin insana ks atmayı biliyorsun senin gibiler yüzünden ben oyundan soğuyorum tw çekmek suçsa ban veya başka cezaların sebebiyse ks atmak trade atıp yatırmaya çalışmak da aynı şekilde ve aynı iğrençlik de değerlendirilmeli diye düşünüyorum.

Eğer bu yüzden illa ban olmasına gerek yok yarım saatliğine jail e bile atılsam üzüleceğim çünkü bana yapılan hakaret ve slotumun çalınması arkadaşın yanına kalmış olucak.

Kararı sevgili gm lerimize bırakıyorum saygılar.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Gereken ceza verilmiştir. Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Nokta26' Alıntı:
Arkadaşım sen önce bi düzgün hitap etmeyi öğren benim karakterimi ölçmek tartmak sana kalmadı.
2. si battle priler daha seri vuruyor diye gelip istediğin insana ks atmayı biliyorsun senin gibiler yüzünden ben oyundan soğuyorum tw çekmek suçsa ban veya başka cezaların sebebiyse ks atmak trade atıp yatırmaya çalışmak da aynı şekilde ve aynı iğrençlik de değerlendirilmeli diye düşünüyorum.

Eğer bu yüzden illa ban olmasına gerek yok yarım saatliğine jail e bile atılsam üzüleceğim çünkü bana yapılan hakaret ve slotumun çalınması arkadaşın yanına kalmış olucak.

Kanıt göstermeniz gerekli. Kanıtsız haklı durumda haksız olabilirsiniz.

Alone

The Knight Online Player
13 Haz 2015
17
0
1
Nokta26' Alıntı:

Evet trade atmakta aynı şekilde karaktersizce bir davranış ve şunu da unutmayalım serverlarda slotlar kimsenin değildir sen bus vs kasacaksın diye biz para verip gb çekmek zorunda değiliz senin aldığın kutu vs sana gider benim ki bana bu ayrı bir konu diğer konu benim slota geldiğide slot boştu bu da ayrı bir konu varsa troll vs cekme veya trade atma gibi karaktersizce bir davranışım buyur ss bekliyorum